BEST_STUDIO

 
Vladimíra Strnadová
Turnov
Tázlerova 270


Telefon 775 188 191
PEDIKÚRA, MANIKÚRA, SHELLAC, DEPILACE CUKROVOU PASTOU, BĚLENÍ ZUBŮ, PÉČE O PLEŤ A TĚLO

BĚLENÍ ZUBŮ

BĚLENÍ ZUBŮ
Nástrah, které na chrup číhají, je mnoho – cigarety, káva, sladké nápoje, některé léky nebo třeba odstranění zubního nervu – to všechno dokáže zuby nehezky zabarvit a ať bělicí pasta slibuje sebevětší zázraky, většinou toho moc nezmůže. Žádné domácí bělení se totiž nemůže vyrovnat profesionálnímu bělení zubů. 
Zuby každého z nás mají jiný barevný tón. Není-li jejich povrch homogenní, usazují se na něm (ale i ve vnitřních tkáních) pigmenty, jejichž působení je chrup vystavován. Zdrojem barviv jsou některé druhy jídla a pití, kouření, mnohé léky. Zuby také tmavnou s přibývajícím věkem.

CO JE BĚLENÍ ZUBŮ
Na trhu je mnoho systémů pro bělení zubů. V zubních ordinacích se používá většinou bělení zubů pomocí peroxidu. Bělení  je účinné. Má však dvě velké nevýhody. Jsou to  vysoká cena 5 až 9 tisíc korun a hlavně může mít za důsledek přechodnou zvýšenou citlivost zubů. 
Mnou používaný bělící gel  je šetrný a nepoškozuje dásně, sklovinu ani můstky či korunky. Výsledkem budou zuby o 2 – 4 odstínů bělejší, a to bez zvýšení citlivosti zubů. Pro dokonalý bělicí účinek je vhodné absolvovat nejdéle půl roku před procedurou bělení dentální hygienu u svého lékaře.
Procedura bělení zubů je v souladu s novou směrnicí EU –76/768/EHS. 
Bělení není vhodné provádět během těhotenství, při onemocnění dásní, paradontóze, přítomnosti kazů, citlivosti zubních krčků, prasklinách skloviny nebo jiných defektech. Ošetřením se nemění barva korunek a můstků.Bezbolestná procedura trvá jen 60 minut a výsledek je patrný IHNED! Je tak možné rozzářit váš úsměv až o čtyři odstíny. Nemusíte se ovšem bát neonového úsměvu některých filmových hvězd, bělí se velmi přirozeně.

JAK BĚLENÍ ZUBŮ PROBÍHÁ
Bělení je možné dvěma způsoby:
1. Bělení za pomoci modrého světla
Nejmodernější a nejefektivnější metoda bělení lampou. Jednoduchý a bezpečný způsob dosažení přirozené bělosti zubů během jediné návštěvy.
Unikátní procedura je založena na kombinaci speciálního bělicího gelu bez peroxidu vodíku a zdroje modrého světla. Světlo gel aktivuje, čímž urychluje a umocňuje jeho účinky.
Pacient absolvuje hodinové sezení, při kterém odpočívá, poslouchá hudbu. Proces je bezbolestný a efekt dlouhodobý (obvykle 1–2 roky). Jeho délku zčásti ovlivňujete sami. Např. kouření, káva, červené víno či kolové nápoje bělosti zubů neprospívají.
2. Domácí bělení
Gel – vybraný s ohledem na kvalitu skloviny a stav zubů – si pacient za pomoci individuálně zhotoveného nosiče aplikuje sám. Procedura trvá až do dosažení požadované bělosti (několik dnů až týdnů).

NÁSLEDNÁ PÉČE
Bezprostředně po bělení zubů se důrazně doporučuje několik dní dodržovat tzv. bílou dietu, tedy odpustit si jakékoliv potraviny, které by mohly efekt ošetření ovlivnit.  Pozor dávejte na to červené, stejně tak červenou řepu nebo červené maso. Sýry, jogurty, mléko či bílé víno si můžete beze všeho dopřát.
Výsledek BĚLENÍ ZUBŮ vám může dělat radost až 1 rok, záležet ale bude hlavně na vás, vašem životním stylu a na pečlivosti vaší péče o chrup. Kuřáci a náruživí fanoušci kávy a červeného vína se budou velmi pravděpodobně usmívat bez starostí o něco kratší dobu.

EFEKT BĚLENÍ ZUBŮ
Proces bělení zubů zaručuje zesvětlení barvy o několik odstínu během jedné návštěvy. Před zahájením každého bělení určím Váš stávající odstín zubů pro pozdější porovnání rozdílu. Výslednou barvu, kterou mají Vaše zuby po vybělení, můžete ještě sami ovlivnit. Součástí procesu bělení je také sada pro proceduru domácího, světlem neaktivovaného bělení, které slouží k následnému zesvětlení, udržení a pozdějšímu obnovení dosažené bělosti a zářivosti. Gely se aplikují do na míru vytvořeného speciálního nosiče, který je vyráběn v průběhu ordinačního bělení. Velká výhoda je, že není nutné absolvovat více návštěv a oddalovat tak bělící proces čekáním. Díky kombinaci těchto postupů a nejnovějších technologií Vám zaručuji zářivý úsměv.

DOMÁCÍ BĚLENÍ
Kromě bělení zubů v salonu nabízím také vyhotovení speciálních nosičů pro domácí bělení zubů. To může být skvělým doplňkem ordinačního bělení pro posílení jeho výsledků. Nosiče jsou vyráběny každému pacientovi na míru, díky této personalizaci je proto zaručeno, že se bělicí gel (který je u mě k dostání) dostane přesně tam, kde je potřeba, a naopak nehrozí, že by stékal a iritoval dásně nebo ústa.

REMINERALIZACE
Aplikace gelu na posílení skloviny a doplnění minerálů umocněna pomocí fialového světla.

O ZNAČCE WHITE PEARL
Značka White Pearl přináší revoluční výrobky určené k bělení zubů a zubní péči. Bělicí gel a pero této značky dokáží ze zubů odstranit i skvrny vzniklé kouřením nebo konzumací kávy či červeného vína, jsou ale zároveň šetrné k zubní sklovině.
Oproti konkurenci neobsahují bělicí přípravky White Pearl peroxid, který může způsobit podráždění a citlivost zubů. Namísto peroxidu obsahují výrobky enzymy, které jsou k zubům i celé ústní dutině šetrnější.

Zubní pasty White Pearl obsahují vysoký podíl fluoridů, které posilují chrup i zubní sklovinu a chrání tak zuby před kazem. Složení výrobků White Pearl je silně dezinfekční a protizánětlivé, čímž pomáhá předcházet paradontóze. Užijte si i vy dlouhodobě zářivý a okouzlující úsměv!

Tak, teď už víte o bělení zubů vše, co je potřeba k rozhodnutí jej vyzkoušet.
Zbývá se objednat a prozářit svůj úsměv.

Zpomalte a udělejte svému okolí radost .
My Vám dáme krásný úsměv,...................... Vy ho rozdávejte dál .

Ani ten nejluxusnější šperk se nedá srovnat s krásným úsměvem .
před a po 3.jpg
pusa s rtěnkou hezká.jpg
zoubky 1.jpg
Cena bělení zubů     420,- Kč            60 minut             1x bělící proces

AKCE
Únor, březen
Cena bělení zubů     680,- Kč            60 minut             2x bělící proces


 
 
logo bez podkladu (pro světlý podklad).png
images (27).jpg


NEVÁHEJTE ZAVOLAT

775 188 191
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one